موسسه آموزش عالی آزاد جهان دانش مبین

معرفی دوره مدیریت پروژه

مدیریت پروژه فرآیندی است در جهت حفظ مسیر پروژه و به منظور دستیابی به تعادل اقتصادی و قابل توجیه، بین سه عامل زمان، هزینه و کیفیت. همچنین مدیر پروژه حین انجام پروژه، از ابزار و تکنیک‌های خاصی کمک می‌گیرد تا بتواند پروژه را به‌درستی کنترل کند.
در کشور ما هرروزه پروژه های فراوانی در زمینه های مختلف عمرانی، اجتماعی و ... در حال اجرا می باشد که نیاز به مدیریت کارآمد و موثر دارد. انتخاب صحیح پروژه و اجرای آن با توجه به محدودیت های موجود در زمان و بودجه، نیازمند تخصص لازم در این حیطه می باشد. به‌طور خلاصه در تعریف مدیریت پروژه می‌توانیم به بگوییم که: «تخصیص، پیگیری و کاربرد منابع انسانی برای رسیدن به اهداف مشخص در یک دوره زمانی».
شکست یک پروژه زیان های فراوان اقتصادی ، اجتماعی و سیاسی بدنبال دارد و عواقب آن غیر قابل جبران می باشد.بدین جهت ما در موسسه آموزش عالی آزاد جهان، اقدام به برگزاری دوره مدیریت پروژه نمودیم تا نیاز روز افزون متخصصان این حوزه را برطرف نماییم و در دستیابی به اهداف پروژه ها سهیم باشیم.

معرفی دوره مدیریت پروژه

مزایای دوره مدیریت پروژه

 • آشنایی با حوزه‌های دانش پمباک (PMBOK)
 • کسب دانش، توانایی و مهارت‌های لازم جهت مدیریت پروژه
 • فراگیری مفاهیم، مباحث، تکنیک‌ها و روش‌های مدیریت یک پروژه در طی دوره PMBOK
 • امکان ارتقای شغلی افراد علاقمند با تسلط به مفاهیم اصلی مدیریت پروژه
 • دریافت PDU 35 لازم برای شرکت در آزمون PMP
 • بهره مندی از حضور برترین اساتید کشور 
 • بهره مندی از مشاوره و منتورینگ اساتید در طی دوره
 • برگزاری کلاسها در ساعات غیر اداری و  امکان شرکت به صورت حضوری 
 • ارائه مدرک معتبر از وزارت علوم، تحقیقات وفناوری، دارای کد رهگیری و قابلیت ترجمه جهت مهاجرت 
 • ارائه مدارک با مهر و تاییدیه وزارت امور خارجه و قوه قضائیه
 • امکان اطلاع از صحت گواهینامه خود از سایت  http://www.vohec.ir 
 •  امکان پرداخت شهریه صورت نقد و اقساط برای دانشپذیران
 • امکان دریافت کالا کارت از  بانک قرض الحسنه مهر ایران جهت پرداخت شهریه
 • برخورداری از 10 درصد تخفیف  ویژه در صورت پرداخت شهریه به صورت یکجا 
مزایای دوره مدیریت پروژه
مخاطبین دوره MBA مدیریت پروژه

مخاطبین دوره MBA مدیریت پروژه

 • گروه های هدف این دوره شامل:
 • صاحبین مشاغل
 • مدیران شرکت ها
 • مدیران پروژه در حوزه های حمل و نقل، راه و ساختمان،فناوری اطلاعات، نفت و ... می باشد.

امتیاز ویژه مدیریت پروژه

 •  ذخیره 10 درصد از مبلغ شهریه بصورت امتیاز در پنل باشگاه دانش پذیران و استفاده از آن هنگام ثبت نام در دوره های دیگر موسسه
 •  بهره مندی از منتورینگ و مشاوره تخصصی در طی دوره 
 •  همکاری قویترین و مجرب ترین اساتید کشور که مشخصاً در زمینه برگزاری این دوره ها سابقه و تخصص داشته باشند
امتیاز ویژه مدیریت پروژه

نظرات دانش پذیران دوره ها

سوالات متداول دوره مدیریت پروژه

سوالات متداول دوره مدیریت پروژه

دانشپذیران این دوره می توانند پس از پایان دوره شرکت پروژه محور خود را تاسیس نمایند یا وارد شرکت ها و سازمانها شده و به مدیریت پروژه ها مشغول شوند.  

البته اگر در این زمینه مطالعه و تجربه داشته باشید برای شما بسیار مفید است اما با اندک اطلاعات در این زمینه نیز می توانید در دوره شرکت کنید.

برنامه کلاسها به صورتی طراحی شده است که مدیران پر مشغله و دانشجویان و صاحبین کسب و کارها بتوانند بدون تداخل با ساعت کاری خود در آن ها شرکت کنند. کلاس ها دو روز در هفته،در ساعات غیر اداری( بعدازظهرها) برگزار می گردد که برای تمامی افراد مناسب است.

مدیران پروژه های مهندسی بر روی یک تیم نظارت میکنند؛ اما مهندسان پروژه عضوی از تیم اجرایی هستند و بیشتر بر روی بخش های فنی پروژه تمرکز خواهند داشت. اما به طور کلی شبیه به یکدیگر هستند و مسیر کلی را طی می کنند.

خیر، دانش پذیران حتما باید در کلاس ها به صورت انلاین یا حضوری شرکت کرده تا از سمت وزارت علوم مجاز به دریافت مدرک شوند.

موسسه آموزش عالی آزاد جهان دانش مبین با شماره ملی 14009269982 و شماره ثبت 6212 و مجوز قطعی به شماره264454/2 مورخ 98/10/04 در شهر اصفهان به ثبت رسید.

 دوره های بلند مدت MBA و DBA در حوزه ی مدیریت و دوره های کوتاه مدت تخصصی مثل دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی و فروش، اینستاگرام مارکتینگ، اصول و فنون مذاکره و فن بیان،  حسابداری، طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی، کوچینگ و تجارت بین الملل همچنین این مرکز قصد دارد زمینه فعالیت خود را در آینده ای نزدیک به حوزه های 1- حقوق 2- روانشناسی 3- زبان خارجی 4- فناوری اطلاعات و کامپیوتر 5- فنی و مهندسی 6- هنر و رسانه گسترش دهد.

خیر ، هرچند در بسیاری از کشور های خارجی همسطح با مدارک کارشناسی ، کارشناسی ارشد و … معادل سازی میشود ، اما در کشور ما معادل هیچ مدرک رسمی دانشگاهی همچون کارشناسی و کارشناسی ارشد نیست ، اما به عنوان یک دوره آموزشی بلند مدت یا کوتاه مدت مهارتی با مجوز قطعی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با قابلیت ترجمه بسیار معتبر و قابل ارائه می باشد.

مدرک این دوره یکی از مدارک  مورد تایید وزارت علوم می‎ باشد که قابلیت ترجمه دارد  و جهت مهاجرت میتواند مفید واقع شود و مورد تایید می باشد اما در ایران تنها دوره ‎هایی که با برگزاری کنکور و در دانشگاه برگزار می‎شود، قابلیت ارتقا به مدارک دانشگاهی را دارد لیکن از اعتبار بالایی برخوردار است.

پس از موفقیت در امتحانات پایان دوره و فارغ التحصیلی،  مدرک معتبر از وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری به شما تعلق می گیرد که بعنوان یک رزومه کاری برای شما به حساب می آید. این مدرک دارای کد رهگیری می باشد که از طریق سایت وزارت علوم می توانید صحت آن را تایید نمایید و برای افرادی که قصد مهاجرت دارند نیز بسیار حائز اهمیت می باشد زیرا گذراندن این دوره یک امتیاز ویژه برای شما محسوب می گردد.

 این گواهینامه ها تماماً توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مهر و تایید می گردد و معتبرترین گواهینامه آموزشی در سطح کشور است. هر گواهینامه بارکد و شماره سریال اختصاصی خود را داشته که از طریق سامانه VOHEC.ir قابل استعلام است.همچنین مدرک و گواهینامه های ثبت شده در این سامانه امکان ترجمه رسمی داشته و مهر و تاییدیه وزارت امور خارجه و قوه قضائیه را دریافت مینماید.

بله . ثبت نام در دوره های مرکز آموزش های تخصصی هیچ محدودیتی ندارد .

مشاورین و منتورهای دوره مدیریت پروژه

الهام موحد
الهام موحد

مشاورین و منتورهای دوره مدیریت پروژه

پشتیبانی دوره

پشتیبانی دوره

دانش پذیران گرامی پس از ثبت‌نام در دوره از پشتیبانی 12 ماهه برخوردارند

در صورت نیاز به مشاوره درباره دوره ها می توانید از پشتیبانی تلفنی موسسه آموزش عالی آزاد جهان استفاده کنید.

همچنین از طریق شماره های واتساپ مرتبط با موسسه نیز می توانید با مشاورین آموزشی ما ارتباط بگیرید.
شماره تماس: 03131306641
واتساپ: 09138197800
ایمیل: jahandanesh.ins@gmail.com

همکاران و مشتریان