موسسه آموزش عالی آزاد جهان دانش مبین

معرفی دوره MBA رسانه و روابط عمومی

یکی از مهم ترین مسائل برای سازمان ها و شرکت ها برقراری ارتباط موثر با مخاطب و ارائه تصویر مطلوب از مجموعه می باشد که بدون بهره گیری از روابط عمومی حرفه ای امکان پذیر نیست.
بخش روابط عمومی با بررسی محیط و امکانات بیرون سازمان ، آنها را با امکانات درونی پیوند داده و به اجرای بهتر فرامین و برقراری ارتباط موثر با بیرون از سازمان کمک شایانی می نماید. 

به همین علت تمامی کسب و کارها و شرکت ها که با مشتری سروکار دارند، نیازمند افرادی هستند که با مراجعان ارتباط برقرار کرده و پاسخگوی سوالات و مشکلات آنها باشند و با انعکاس نظرات، به بهبود عملکرد مجموعه بپردازند.
مدیریت رسانه و روابط عمومی امروزه طرفداران زیادی دارد زیرا یکی از مهم ترین حوزه ها در علم مدیریت می باشد که به پیشبرد اهداف سازمان کمک زیادی می کند.
با شرکت در دوره MBAرسانه و روابط عمومی مهارت های ارتباطی را کسب می کنید و با روشهای مدیریت رسانه و تولید محتوا آشنا می شوید.
 

معرفی دوره MBA رسانه و روابط عمومی

مزایای رقابتی این دوره

 • بهره مندی از حضور برترین اساتید کشور 
 • بهره مندی از مشاوره و منتورینگ اساتید در طی دوره
 • برگزاری کلاسها در ساعات غیر اداری و  امکان شرکت به سه صورت حضوری ، آنلاین و آفلاین 
 • ارائه مدرک معتبر از وزارت علوم، تحقیقات وفناوری، دارای کد رهگیری و قابلیت ترجمه جهت مهاجرت 
 • امکان اطلاع از صحت گواهینامه خود از سایت  http://www.vohec.ir 
 •  امکان پرداخت شهریه صورت نقد و اقساط برای دانشپذیران
 • امکان دریافت کالا کارت از  بانک قرض الحسنه مهر ایران جهت پرداخت شهریه
 • برخورداری از 10 درصد تخفیف  ویژه در صورت پرداخت شهریه به صورت یکجا 
 • امکان مشاهده فیلم های ضبط شده کلاس ها پس از اتمام هر جلسه در پنل دانش پذیران 
مزایای رقابتی این دوره
امتیاز ویژه دوره

امتیاز ویژه دوره

 • ذخیره 10 درصد از مبلغ شهریه بصورت امتیاز در پنل باشگاه دانش پذیران و استفاده از آن هنگام ثبت نام در دوره های دیگر موسسه
 • عضویت در کلوب مدیران حرفه ای استان اصفهان و کشور
 • معرفی به کار جهت فعالیت در تیم روابط عمومی موسسات و شرکتها

مخاطبین این دوره

 • تمامی کارکنان و مدیران روابط عمومی
 • مشاوران حوزه کسب و کار
 • خبرنگاران و مجریان 
 • مدیران شرکت ها و سازمان ها
 • تمامی فعالین کسب و کارها 
مخاطبین این دوره

سرفصلهای MBA رسانه و روابط عمومی

مدیریت منابع انسانی

مدیریت منابع انسانی

تعریف مدیریت منابع انسانی، سیر تحول مدیریت منابع انسانی، نقش مدیریت منابع انسانی در سازمان، عوامل موثر در گسترش نقش مدیریت منابع انسانی، وظایف مدیریت منابع انسانی با تبیین و توجیه دینی، روابط کار از مباحث مهم این سرفصل می باشد.درمجموع مدیریت منابع انسانی استفاده از نیروی انسانی در جهت اهداف سازمان است و شامل فعالیت‌هایی نظیر کارمندیابی، آموزش، حقوق و دستمزد و روابط سازمانی می‌شود.

مدیریت رفتار سازمانی

مدیریت رفتار سازمانی

.کلیات ، مفاهیم ، کاربردها و سطوح رفتار سازمانی، فرآیند و نظریه های انگیزش کارکنان، ارزش ها، نگرش ها و احساسات کارکنان سازمان،ابزار های سنجش شخصیت کارکنان، سیستم ادراک و خطا های ادراکی در سازمان، یادگیری کارکنان و روش های تعدیل رفتاری، عوامل استرس زا و روش های مدیریت استرس در سازمان، هوش و نقش آن در مدیریت رفتار سازمانی، پویایی های گروه و تیم و روش های مدیریت موثر گروه های کاری، رهبری و نقش آن در مدیریت رفتار سازمانی، فرهنگ سازمانی و کارکردهای آن، از مباحث مهم این سرفصل می باشد.

نگرش سیستمی

نگرش سیستمی

تفکر سیستمی رویکردی است که چند دهه پیش ابداع شد. این رویکرد میان رشته‌ای در مدیریت کاربردهای فراوانی دارد. با کمک تفکر سیستمی شما می‌توانید در شیوه مدیریتی خود تغییرات اساسی ایجاد کنید.

نظرات دانش پذیران دوره ها

سوالات متداول دوره MBA رسانه و روابط عمومی

سوالات متداول دوره MBA رسانه و روابط عمومی

مدیران به مهارت های ارتباطی نیاز دارند که بتوانند در کار خود تعامل سازنده و ارتباط موثر برقرار کنند و تجارت موفق تری داشته باشند.

اعتماد بنفس بالا و توانایی سخنرانی و ارائه در جمع، دانش کار با رسانه ها و چگونگی معرفی سازمان، برقراری ارتباط موثر با مشتریان و همکاران درون و بیرون مجموعه، انعطاف پذیری بالا و روحیه کار تیمی

البته اگر در این زمینه مطالعه و تجربه داشته باشید برای شما بسیار مفید است اما با اندک اطلاعات در این زمینه نیز می توانید در دوره شرکت کنید.

مدرک این دوره یکی از مدارک  مورد تایید وزارت علوم می‎ باشد که قابلیت ترجمه دارد  و جهت مهاجرت میتواند مفید واقع شود و مورد تایید می باشد اما در ایران تنها دوره ‎هایی که با برگزاری کنکور و در دانشگاه برگزار می‎شود، قابلیت ارتقا به مدارک دانشگاهی را دارد لیکن از اعتبار بالایی برخوردار است.

پس از موفقیت در امتحانات پایان دوره و فارغ التحصیلی،  مدرک معتبر از وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری به شما تعلق می گیرد که بعنوان یک رزومه کاری برای شما به حساب می آید. این مدرک دارای کد رهگیری می باشد که از طریق سایت وزارت علوم می توانید صحت آن را تایید نمایید و برای افرادی که قصد مهاجرت دارند نیز بسیار حائز اهمیت می باشد زیرا گذراندن این دوره یک امتیاز ویژه برای شما محسوب می گردد.

پس از حرفه ای شدن می توانید در سازمانها و شرکت های بزرگ بعنوان مدیر یا کارمند بخش روابط عمومی فعالیت نمایید.

بله در پایان هر ترم از تمامی دروس تدریس شده توسط اساتید امتحان گرفته می شود و باید در آنها نمره قبولی کسب نمایید.

برنامه کلاسها به صورتی طراحی شده است که مدیران پر مشغله و دانشجویان و صاحبین کسب و کارها بتوانند بدون تداخل با ساعت کاری خود در آن ها شرکت کنند. کلاس ها دو روز در هفته،در ساعات غیر اداری( بعدازظهرها) برگزار می گردد که برای تمامی افراد مناسب است.

بله . ثبت نام در دوره های مرکز آموزش های تخصصی هیچ محدودیتی ندارد .

برگزاری دوره های بلند مدت MBA و DBA در حوزه ی مدیریت , دوره های کوتاه مدت تخصصی مثل دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی و فروش، حسابداری، طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی همچنین این مرکز قصد دارد زمینه فعالیت خود را در آینده ای نزدیک به حوزه های 1- حقوق 2- روانشناسی 3- زبان خارجی 4- فناوری اطلاعات و کامپیوتر 5- فنی و مهندسی 6- هنر و رسانه گسترش دهد.

خیر ، هرچند در بسیاری از کشور های خارجی همسطح با مدارک کارشناسی ، کارشناسی ارشد و … معادل سازی میشود ، اما در کشور ما معادل هیچ مدرک رسمی دانشگاهی همچون کارشناسی و کارشناسی ارشد نیست ، اما به عنوان یک دوره آموزشی بلند مدت یا کوتاه مدت مهارتی با مجوز قطعی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با قابلیت ترجمه بسیار معتبر و قابل ارائه می باشد.

گواهینامه هایی که در پایان دوره های آموزشی به دانش پذیران اعطا میگردد ، مورد تایید وزرات علوم ، تحقیقات و فناوری می باشد ، به طوریکه این گواهینامه ها تماماً توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مهر و تایید می گردد و معتبرترین گواهینامه آموزشی در سطح کشور است.

موسسه آموزش عالی آزاد جهان دانش مبین با شماره ملی 14009269982 و شماره ثبت 6212 و مجوز قطعی به شماره264454/2 مورخ 98/10/04 در شهر اصفهان به ثبت رسید.

خیر، دانش پذیران حتما باید در کلاس ها به صورت انلاین یا حضوری شرکت کرده و پایان ترم در امتحانات خود شرکت کنند.

مشاورین و منتورهای دوره MBA رسانه و روابط عمومی

شرکت در وبینارهای تخصصی رایگان

موسسه آموزش عالی ازاد جهان در طول دوره و در کنار کلاسهای آموزشی اقدام به برگزاری وبنیارهای تخصصی کرده است که هدف از برگزاری آن ، انتقال تجربه با مدیران منابع انسانی سازمان های بزرگ می باشد که برای کسب و کار شما می تواند بسیار مفید باشد.

شرکت در وبینارهای تخصصی رایگان
پشتیبانی دوره

پشتیبانی دوره

دانش پذیران گرامی پس از ثبت‌نام در دوره از پشتیبانی 12 ماهه برخوردارند

در صورت نیاز به مشاوره درباره دوره ها می توانید از پشتیبانی تلفنی موسسه آموزش عالی آزاد جهان استفاده کنید.

همچنین از طریق شماره های واتساپ مرتبط با موسسه نیز می توانید با مشاورین آموزشی ما ارتباط بگیرید.
شماره تماس: 03136644065
واتساپ: 09137032920
ایمیل: y.honari@jahandm.ir