موسسه آموزش عالی آزاد جهان دانش مبین

رویداد جنگل کارآفرینی

استاد: دکتر ساناز منصف

تاریخ:24 مهر                                                             ساعت:17 الی 19

حضوری

مکان:سالن همایش پردیس موسسه آموزش عالی آزاد جهان دانش مبین

مبلغ شهریه: 500 تومان

با حمایت 60 درصدی شرکت شهرک های استان اصفهان

200 تومان

رویداد جنگل کارآفرینی

معرفی رویداد

میدونیم هر کسب و کار، برای بقا و رشد خود تلاش می‌کنه تا در محیط رقابتی ، به دنبال منابع، غذا (مشتریان)، و محافظت از ترازوی زندگی خود باشد. کسب و کارها مانند حیواناتی که نقشی در اکوسیستم خود دارند، آنها نیز در جامعه و محیط زیست خود نقشی ایفا می‌کنند و از آن پشتیبانی می‌کنند تا بتوانند به توازن و رشد طبیعی خود کمک کنند.

 در دنیای رقابتی تجارت کسب و کار شما شبیه به چیست؟!

 

معرفی رویداد

سوالات متداول ایونت

سوالات متداول ایونت

جهت ثبت نام فقط کافیه شماره تلفن و نام و نام خانوادگی خودتون را توی فرم وارد کنید تا کارشناسان ما با شما هماهنگی لازم انجام دهند.

این رویداد توسط موسسه آموزش عالی آزاد جهان دانش مبین به صورت حضوری برگزار می‌شود که نشانی محل برگزاری روز ایونت به صورت پیامک برای شما ارسال می‌گردد.

اگر شما به هر دلیلی نمی‌تونید در این ایونت شرکت کنید نگران نباشید ما میتونیم ایونت بعدی رو بهتون اعلام کنیم. فقط کافیه که فرم زیر تکمیل کنید.

شرکت در ایونت ها و سمینارهای تخصصی ، یکی از بهترین کارهایی است که می توانید برای آینده صنعت و کسب وکار خود انجام دهید، اما بسیاری از متخصصان در هر زمینه ای، این منابع ارزشمند را نادیده می گیرند. این اونت ها به این دلیل طراحی شده اند که شما را با محتوای قابل استفاده و مفید در موضوعات مختلف و همچنین با آخرین تغییراتی که تقریبا هرروزه در صنایع اتفاق می افتد، آشنا کنند.در این سمینارها فرصتی برای شما فراهم می شود تا با متخصصین صنعت خود آشنا شوید و از همه مهمتر به شما اجازه می دهد با افرادی که در زمینه شما کار می کنند، ارتباط برقرار کنید. افراد متخصص -که اغلب سخنران هستند- شما را با محتوای قابل استفاده و مفیدی آشنا می کنند که در حوزه شما مفید خواهند بود.

اساتید رویداد جنگل کارآفرینی

دکتر ساناز منصف
دکتر ساناز منصف

کارشناسی مدیریت صنعتی کارشناسی ارشد مدیریت تکنولوژی (انتقال تکنولوژی) دکتری مدیریت تکنولوژی (نواوری) دانشگاه تکنولوژی مالزی UTM