موسسه آموزش عالی آزاد جهان دانش مبین

معرفی دوره EMBA مدیریت اجرایی

معرفی دوره EMBA مدیریت اجرایی

اگر قصد دارید کسب و کار خود را راه اندازی کنید اما نمیدانید از کجا شروع کنید، اگر میزان فروش شرکتتان کاهش پیدا کرده، اگر بدنبال روش هایی برای افزایش بهره وری نیروهای سازمان هستید، اگر دوست دارید در موقعیت شغلی تان پیشرفت کنید و مدیر شوید، اگر برندتان شاخته شده نیست و نگران موقعیت کسب و کار خود هستید و در آخر اگر می خواهید نحوه مدیریت خودتان را دگرگون کنید و شاهد نتایج مثبت آن باشید، می توانید در دوره ی جامعی شرکت کنید که مهارت های شما را کشف کرده و به موفقیت شما کمک کند.
پیشنهاد ما به شما، شرکت در دوره EMBA یا مدیریت اجرایی می باشد.شما برای فعالیت در حوزه های مختلف کسب وکار، به دانش و تجربه مدیریتی نیاز دارید و باید از به روز ترین علوم دنیا آگاهی پیدا کنید تا بتوانید در رقابت فراگیر بین کسب و کار ها دوام بیاورید و کسب وکار خود را گسترش دهید.
اساتیدی که دروس این دوره را تدریس میکنند علاوه بر دانش نظری، دارای سابقه اجرایی و عملی نیز می باشند.همچنین با شرکت در کلاسها نیز می توانید از شبکه سازی با مدیران باتجربه در حوزه های متعدد کسب و کار، بهر

مزایای رقابتی دوره EMBA

 • بهره مندی از برترین اساتید کشور 
 • بهره مندی از مشاوره و منتورینگ اساتید در طی دوره
 • برگزاری کلاس ها در ساعات غیر اداری به سه صورت حضوری، آنلاین و آفلاین 
 • ارائه مدرک معتبر از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دارای کد رهگیری و قابلیت ترجمه
 •  امکان پرداخت شهریه صورت نقد و اقساط برای دانشپذیران
 • امکان دریافت وام از بانک قرض الحسنه مهر ایران جهت پرداخت شهریه
 • برخورداری از 10 درصد تخفیف ویژه در صورت پرداخت شهریه به صورت یکجا 
 • امکان مشاهده فایل ضبط شده کلاس ها پس از اتمام هر جلسه در پنل دانش پذیران 
 • مصاحبه فردی و مشاوره جهت عارضه یابی کسب وکار مدیران و صاحبان مشاغل
 • ارائه نمونه های واقعی برای چالش های کسب و کار
 • سرفصل‌ها مطابق با شرایط محیطی و کسب و کار در ایران
 • تقویت و پرورش مهارتهای مدیریتی
 • ایجاد ارتباط های سازنده و بهره گیری از تجربیات دیگران برای کسب و کار
 • ماهیت کاربردی کارگاه ها به منظور کسب تخصص و مهارتهای مدیریتی
مزایای رقابتی دوره EMBA
امتیاز ویژه دوره MBA اجرایی

امتیاز ویژه دوره MBA اجرایی

 • عضویت در کلوب مدیران حرفه ای استان اصفهان و کشور
 • ذخیره 10 درصد از مبلغ شهریه بصورت امتیاز در پنل باشگاه دانش پذیران و استفاده از آن هنگام ثبت نام در دوره های دیگر موسسه
 • معرفی به کار جهت فعالیت در موسسات و شرکتها

مخاطبین دوره MBA اجرایی

 • مدیران عالی،میانی و عملیاتی سازمانها وشرکت‌ها
 • مدیران شرکت‌های دانش بنیان و شرکت‌های نوآور
 • کارآفرینان و کسانی که قصد راه اندازی کسب و کار خود را دارند 
 • مدرسان حوزه مدیریت و کسب و کار
 • فارغ التحصیلان رشته مدیریت
 • علاقمندان به یادگیری در حوزه های مدیریتی و کسب و کار
مخاطبین دوره MBA اجرایی

نظرات دانش پذیران دوره ها

سرفصل های دوره EMBA مدیریت اجرایی

مسائل جاری مدیریت اجرایی

مسائل جاری مدیریت اجرایی

رقابت در صنایع نوظهور، رقابت در صنایع بالغ، کارآفرینی و نوآوری در کسب و کار، مسئولیت اجتماعی و اخلاقیات در کسب و کار، اینترنت و بازاریابی الکترونیکی، مدیریت ارتباط با مشتری، قیمت گذاری محصولات در بازارها، مدیریت محصولات و کانال های بازاریابی از مباحث مهم این سرفصل می باشد.  

مهارت های ارتباطی برای مدیران

مهارت های ارتباطی برای مدیران

ارتباط چیست؟، اهمیت مهارت ارتباطی، اصول و مبانی ارتباط اثر بخش، سبک ارتباطی، شیوه ارتباط، راهبردها و شیوه های تسهیل ارتباط، بهبود ارتباط، عناصر مهم در تبادل اطلاعات، مهارت حل مسائل و توافق، پافشاری و موافقت و جلب موافقت، یافتن راه حل و حل مشکل مشارکت آمیز، مدیریت زمان، روابط حرفه ای، ایفای نقش و تمرین آگاهی از خود در ارتباط، ایفای نقش-درک بیمار، ایفای نقش مدیریت توافق و تمرین و ایفای نقش-اختتام ارتباط ار مباحث مهم این سرفصل می باشد.

مدیریت طرح های توسعه

مدیریت طرح های توسعه

ماهیت و وظایف مدیریت پروژه، رهبري نیروي انسانی و ارتباطات در مدیریت پروژه، ارزیابی اقتصادي و مالی پروژه، عوامل اصلی در تأمین مالی پروژه، چگونگی ابلاغ وآغاز پروژه، شبکه CPM ابزاري براي زمانبندي پروژه، زمانبندي مرحله مهندسی، انواع شبکه هاي استاندارد، برآورد عملی هزینه پروژه، مخاطره و حساسیت در برآورد هزینه پروژه، پیگیري، ارزیابی و نظارت پروژه، پیش بینی نتایج، پروژه با استفاده از روند آن، تهیه گزارش هاي بازرسی، مدیریت پروژه از طریق نرم افزارهاي مدیریت پروژه از مباحث مهم این سرفصل می باشد.  

مدیریت پروژه

مدیریت پروژه

معرفی مدیریت پروژه و استانداردهای مدیریت پروژه، چرخه حیات پروژه و تاثیرات سازمانی، مراحل و فرآیندهای مدیریت پروژه در استاندارد pmbok، آموزش کاربردی مدیریت محدوده، مدیریت زمان، مدیریت هزینه، مدیریت کیفیت، مدیریت منابع انسانی، مدیریت ارتباطات، مدیریت ریسک، مدیریت تدارکات، مدیریت ذینفعان، مدیریت یکپارچگی، مسئولیت حرفه ای و اجتماعی مدیریت پروژه از مباحث مهم این سرفصل می باشد.

بازرگانی بین الملل

بازرگانی بین الملل

ديدگاهها و نظريات بازرگانی بين المللي ، جنبه هاي سياسي و نقش دولت ها در تجارت بين الملل، پیدايش تشكل هاي اقتصادي اقتصادي در جهان ، استراتژي هاي بازرگاني در عرصه جهاني، مديريت توليد و عمليات در قلمرو جهاني، نظام پولي و مالي بين الملل، بازار ارز و عمليات ارزي، تراز پرداخت هاي خارجي، ورود موسسات بازرگاني به بازارهاي بين الملل از مباحث مهم این سرفصل می باشد. 

 اقتصاد برای مدیران

اقتصاد برای مدیران

ماهیت و کاربرد اقتصاد مدیریت، روش ها و اصول بهینه یابی، تحلیل ریسک و مخاطره، تقاضا و تخمین آن، نظریه تولید، نظریه هزینه، نظریه هزینه، ساختار بازار، روش های قیمت گذاری، سرمایه گذاری  از مباحث مهم این سرفصل می باشد.

کوچینگ

کوچینگ

آشنایی با کوچینگ، کوچینگ چیست؟، کوچ کیست؟، صلاحیت های کوچینگ، مهارت های پایه و پیشرفته کوچینگ، گوش دادن، پرسشگری قدرتمند، بازخورد موثر، همدلی،مدل های کوچینگ،هدف گذاری و برنامه ریزی، اقدام و عمل، حمایت گری از اقدام و عمل، تعلل و موانع، تعهدات ناخودآگاه، تغییر دیدگاه از مباحث مهم این سرفصل می باشد.

اصول حسابداری

اصول حسابداری

نقش حسابداری در فضای کسب و کار، شناسایی انواع واحدهای تجاری، اصول، مفروضات و استانداردهای گزارشگری مالی، ترازنامه، صورت سود و زیان، جمع آوری، طبقه بندی و تلخیص داده های مالی، تحلیل و تفسیر گزارش های مالی، مدیریت عایدات، کنترل های داخلی و حسابرسی، بهای تمام شدهف برنامه ریزی سود، تحلیل نقطه سر به سر، بودجه نقدی، اریابی مالی عملکرد از مباحث مهم این سرفصل می باشد.

 اصول و مبانی مدیریت

اصول و مبانی مدیریت

نخستین درس در تمامی دوره‌های MBA و مدیریتی درس اصول و مبانی مدیریت است. این دوره برای افرادی است که با ادبیات اولیه مدیریت آشنایی ندارند و مروری است بر تمامی تئوری‌های مدیریتی. تعریف مدیریت و اصول مدیریت، مهارت های سه گانه مدیران، هرم مهارت های مدیریت، تصمیم گیری، انگیزه، مدیریت تعارض، توانمند سازی کارکنان، سازماندهی، رهبری، فرهنگ سازمانی از مباحث مهم این سرفصل می باشد.

مدیریت مالی برای مدیران غیرمالی

مدیریت مالی برای مدیران غیرمالی

آشنایی با صورت های مالی و محیط گزارشگری مالی، اصول و بنیان تحلیل صورت های مالی بنگاه، ریاضیات مالی و ارزش زمانی پول، بودجه بندی سرمایه ای و ارزیابی اقتصادی طرح ها، هزینه سرمایه بنگاه اقتصادی و نظریه ساختار سرمایه، تجزیه و تحلیل نسبت های مالی اساسی، بودجه ریزی، پیش بینی رشد و فروش بنگاه اقتصادی، حسابداری بهای تمام شده(مدیریت، کنترل و کاهش هزینه)، تامین منابع مالی و سرمایه مورد نیاز، مدیریت نقدینگی و سرمایه در گردش از مباحث مهم این سرفصل می باشد. 

مدیریت استراتژیک

مدیریت استراتژیک

مفاهیم پایه مدیریت استراتژیک، بیانیه جهت گیری استراتژیک سازمان، ارزش ها، تعیین ماموریت و ترسیم چشم انداز، رویکرد های تدوین استراتژی، رویکرد موقعیت یابی و استراتژیهای عمومی، رویکرد مبتنی بر منابع، رویکرد اقیانوس آبی، رویکرد پورتفولیو، رویکرد دلتا، جاری سازی استراتژی، ترسیم نقشه استراتژی، تدوین کارت امتیاززی متوازن، کنترل استراتژیک و مدیریت عملکرد، مدیریت استراتژیک از منظر اندیشه های اسلامی از مباحث مهم این سرفصل می باشد.

مدیریت منابع انسانی

مدیریت منابع انسانی

تعریف مدیریت منابع انسانی، سیر تحول مدیریت منابع انسانی، نقش مدیریت منابع انسانی در سازمان، عوامل موثر در گسترش نقش مدیریت منابع انسانی، وظایف مدیریت منابع انسانی با تبیین و توجیه دینی، روابط کار از مباحث مهم این سرفصل می باشد.درمجموع مدیریت منابع انسانی استفاده از نیروی انسانی در جهت اهداف سازمان است و شامل فعالیت‌هایی نظیر کارمندیابی، آموزش، حقوق و دستمزد و روابط سازمانی می‌شود.

مدیریت رفتار سازمانی

مدیریت رفتار سازمانی

.کلیات ، مفاهیم ، کاربردها و سطوح رفتار سازمانی، فرآیند و نظریه های انگیزش کارکنان، ارزش ها، نگرش ها و احساسات کارکنان سازمان،ابزار های سنجش شخصیت کارکنان، سیستم ادراک و خطا های ادراکی در سازمان، یادگیری کارکنان و روش های تعدیل رفتاری، عوامل استرس زا و روش های مدیریت استرس در سازمان، هوش و نقش آن در مدیریت رفتار سازمانی، پویایی های گروه و تیم و روش های مدیریت موثر گروه های کاری، رهبری و نقش آن در مدیریت رفتار سازمانی، فرهنگ سازمانی و کارکردهای آن، از مباحث مهم این سرفصل می باشد.

سوالات متداول دوره MBA اجرایی

سوالات متداول دوره MBA اجرایی

شما با شرکت در این دوره دیدگاهی جامع درباره راه اندازی  و مدیریت کسب و کار کسب پیدا می کنید و می توانید در مواجهه با مشکلات و بحران های پیش رو ، بهترین تصمیمات را اتخاذ کنید و به بهبود موقعیت بنگاه اقتصادی خود کمک شایانی بکنید.

کارشناسی ارشد یک دوره دانشگاهی می باشد که تنها با قبولی در کنکور می توانید در آن پذیرش شوید و در طول دوره ، تنها دانش نظری شما ارتقا می یابد.در پایان دوره نیز مدرک دانشگاهی دریافت می کنید اما mba دوره ایست که توسط موسسات آموزش عالی برگزار می شود و داشتن سابقه کار از شرایط ورود به این دوره می باشد و تمرکز این دوره بر روی افزایش مهارت های مدیریتی و ارتقای کسب و کار می باشد که کاملا کاربردی بوده و تلفیقی از تئوری و تجربه است. همچنین مدت زمان این دوره کوتاه تر می باشد و دانشپذیران این دوره معمولا افراد با تجربه در حوزه کسب و کار می باشند.

بله، با گذراندن دروس مربوط به مدیریت منابع انسانی و مدیریت رفتار سازمانی، همچنین از طریق ارتباط با اساتید خبره که خود دارای رزومه قوی در زمینه فعالیت های اجرایی نیز می باشند، می توانید مشکلات کسب و کار خود را حل نمایید وبهره وری مجموعه خود را افزایش دهید.

با بهره بردن از آموزش ها و دروس بازاریابی و فروش، در این دوره، و با مشورت از اساتید حرفه ای و منتورینگ تخصصی برای کسب و کار خود، می توانید پلن فروشتان را تدوین نمایید.

برای شرکت در دوره MBA، دارا بودن حداقل مدرک کارشناسی و برای دوره ی DBA، مدرک کارشناسی ارشد یا گذراندن دوره ی MBA از پیش شرط های ثبت نام می باشد. همچنین برای ثبت نام در این دوره ها، داشتن حداقل 3 سال سابقه کار نیز لازم می باشد.  

بله در پایان هر ترم از تمامی دروس تدریس شده توسط اساتید امتحان گرفته می شود و باید در آنها نمره قبولی کسب نمایید.

در دوره ی MBA با اصول اجرایی مدیریت کسب و کار آشنا می شوید در حالیکه در دوره DBA که سطح بالاتری دارد به بررسی مباحث کلی مدیریت بصورت تحلیلی می پردازید.

برنامه کلاسها به صورتی طراحی شده است که مدیران پر مشغله و دانشجویان و صاحبین کسب و کارها بتوانند بدون تداخل با ساعت کاری خود در آن ها شرکت کنند. کلاس ها دو روز در هفته،در ساعات غیر اداری( بعدازظهرها) برگزار می گردد که برای تمامی افراد مناسب است.

زیرا صاحبان کسب و کارها نیاز دارند دائما دانش خود را به روز کنند و با روش های جدید مدیریت، بازاریابی و فروش آشنا شوند.در دنیای رقابتی امروز تنها کسب و کارهایی ادامه حیات می یابند که همواره به روز باشند و عملکرد خود را بهبود ذهند تا سهمی در بازار داشته باشند.

بله . ثبت نام در دوره های مرکز آموزش های تخصصی هیچ محدودیتی ندارد .

جلسه اول اصول و مبانی مدیریت

نخستین درس در تمامی دوره‌های MBA و مدیریتی درس اصول و مبانی مدیریت است. این دوره برای افرادی است که با ادبیات اولیه مدیریت آشنایی ندارند و مروری است بر تمامی تئوری‌های مدیریتی.

مشاورین و منتورهای دوره EMBA

شرکت در وبینارهای تخصصی رایگان

موسسه آموزش عالی ازاد جهان در طول دوره و در کنار کلاسهای آموزشی اقدام به برگزاری وبنیارهای تخصصی کرده است که هدف از برگزاری آن ، انتقال تجربه با مدیران منابع انسانی سازمان های بزرگ می باشد که برای کسب و کار شما می تواند بسیار مفید باشد.

شرکت در وبینارهای تخصصی رایگان
پشتیبانی دوره

پشتیبانی دوره

دانش پذیران گرامی پس از ثبت‌نام در دوره از پشتیبانی 12 ماهه برخوردارند

در صورت نیاز به مشاوره درباره دوره ها می توانید از پشتیبانی تلفنی موسسه آموزش عالی آزاد جهان استفاده کنید.

همچنین از طریق شماره های واتساپ مرتبط با موسسه نیز می توانید با مشاورین آموزشی ما ارتباط بگیرید.
شماره تماس: 03136644065
واتساپ: 09137032920
ایمیل: y.honari@jahandm.ir

همکاران