موسسه آموزش عالی آزاد جهان دانش مبین

معرفی دوره DBA مدیریت عالی اجرایی

موسسه آموزش عالی آزاد جهان با در نظر گرفتن تغییرات سریع در فضای کسب و کارها، اقدام به برگزاری دوره DBA مدیریت اجرایی نموده است. این دوره یکی از بالاترین سطوح مدیریت بوده و تاکید آن بر تبدیل دانش صرف مدیریتی به مهارت های کاربردی و عملیاتی می باشد ؛ لذا افرادی که دوره MBA  را گذرانده اند یا مهارت های مدیریتی دارند و بدنبال تغییر شیوه مدیریت خود می باشند، از طریق آشنایی با پیشرفته ترین مفاهیم و اجرایی کردن آن، می توانند دگرگونی عظیمی در محیط کسب و کار خود ایجاد کنند.
با توجه به اینکه صاحبان مشاغل در مسیر خود همواره با چالش ها و مشکلات زیادی مواجهند، باید به علم و مهارتی تجهیز باشند که بتوانند در مواقع حساس، تصمیمات صحیحی اتخاذ کرده و اقدام به موقعی داشته باشند. شرکت در این دوره از آن جهت قابل اهمیت است که به مدیران کمک شایانی جهت رفع و حل مسائل دنیای کسب و کار میکند و می توانند در حوزه های مختلفی همچون مدیریت، بازاریابی،ایده پردازی، منابع انسانی و تفکر استراتژیک مهارت پیدا کرده و آنها را به بهترین نحو مدیریت کنند.

معرفی دوره DBA مدیریت عالی اجرایی
مخاطبین دوره DBA اجرایی

مخاطبین دوره DBA اجرایی

 • مدیران عالی،میانی و عملیاتی سازمانها وشرکت‌ها
 • مدیران شرکت‌های دانش بنیان و شرکت‌های نوآور
 • کارآفرینان و کسانی که قصد راه اندازی کسب و کار خود را دارند 
 • مدرسان حوزه مدیریت و کسب و کار
 • فارغ التحصیلان رشته مدیریت
 • علاقمندان به یادگیری در حوزه های مدیریتی و کسب و کار

مزایای رقابتی دوره DBA اجرایی

 • بهره مندی از حضور برترین اساتید کشور 
 • بهره مندی از مشاوره و منتورینگ اساتید در طی دوره
 • برگزاری کلاسها در ساعات غیر اداری و  امکان شرکت به سه صورت حضوری ، آنلاین و آفلاین 
 • ارائه مدرک معتبر از وزارت علوم، تحقیقات وفناوری، دارای کد رهگیری و قابلیت ترجمه جهت مهاجرت 
 • ارائه مدارک با مهر و تاییدیه وزارت امور خارجه و قوه قضائیه
 • امکان اطلاع از صحت گواهینامه خود از سایت  http://www.vohec.ir 
 •  امکان پرداخت شهریه صورت نقد و اقساط برای دانشپذیران
 • امکان دریافت کالا کارت از  بانک قرض الحسنه مهر ایران جهت پرداخت شهریه
 • برخورداری از 10 درصد تخفیف  ویژه در صورت پرداخت شهریه به صورت یکجا 
 • امکان مشاهده فیلم های ضبط شده کلاس ها پس از اتمام هر جلسه در پنل دانش پذیران 
مزایای رقابتی دوره DBA اجرایی
امتیاز ویژه دوره DBA اجرایی

امتیاز ویژه دوره DBA اجرایی

 • عضویت در کلوب مدیران حرفه ای استان اصفهان و کشور
 • ذخیره 10 درصد از مبلغ شهریه بصورت امتیاز در پنل باشگاه دانش پذیران و استفاده از آن هنگام ثبت نام در دوره های دیگر 
 •  بهره مندی از منتورینگ و مشاوره تخصصی در طی دوره 
 •  همکاری قویترین و مجرب ترین اساتید کشور که مشخصاً در زمینه برگزاری این دوره ها سابقه و تخصص داشته باشند

نظرات دانش پذیران دوره ها

 

 

سرفصل های دوره DBA اجرایی

مدیریت پروژه پیشرفته

مدیریت پروژه پیشرفته

آشنایی با مفهوم کیفیت، تعاریف و ویژگی‌های مدیریت کیفیت، رابطه بین کیفیت و متریک‌ها با سنجه‌های اندازه‌گیری پروژه، بنیان‌گذاران مدیریت کیفیت، مدیریت کیفیت در پروژه و رویکردهای آن، استفاده از، تکنیک‌های تضمین کیفیت به منظور اطمینان از اجرای موفق پروژه‌های برون‌سپاری شده، آشنایی با مدل‌های مدیریت کیفیت سازمانی، تکنیک‌های جهانی مدیریت کیفیت از مباحث مهم این دوره می باشد.

مدیریت کارآفرینی

مدیریت کارآفرینی

در مديريت کارآفريني با روش های و تکنيک های کارآفريني در شرايط مختلف آشنا ميشوید. کارآفريني به واسطه عوامل متعدد از قبيل شرايط  اقتصادي ، شرايط اجتماعي ، اقليم منطقه و شرايط جغرافيايي ، شرايط سياسي ، شرايط فرهنگي پروسه اي بسيار پيچيده و حساس محسوب مي شود . از اين رو مديريت اين حوزه  روند بسيار پيچيده است که نيازمند برخورداري از دانش ، تخصص ، توانايي ، مهارت و در نهايت قابليت هاي منحصر به فرد اين حوزه مي باشد که بدون شرکت در دوره هاي آموزشي تخصصي امکان پذیر نمی باشد.از اين رو موسسه اموزش عالی ازاد جهان توسط اساتيد و متخصصان حوزه کار آفريني، متقاضيان و علاقه مندان ورود به دنياي کار آفريني را با اصول و مباني کار آفريني و مديريت کار آفريني آشنا  خواهند کرد .

اصول و فنون مذاکرات تجاری

اصول و فنون مذاکرات تجاری

اصول و مبانی پایه ای مذاکره، تئوری مذاکرات، فرایند انجام یک مذاکره، استراتژی های مذاکره، روش های امتیاز گیری در مذاکرات - مرور تکنیک ها، تیپ شناسی شخصیتی، آداب و معاشرت در کسب و کار و تجارت بین الملل

مدیریت منابع انسانی پیشرفته

مدیریت منابع انسانی پیشرفته

تاريخچه و سير تحول مديريت منابع انساني، اصول مديريت منابع انساني در سازمان  هاي بين المللي، برنامه ريزي نيروي انساني، فراگرد كارمند يابي و گزينش، توسعه و بهسازي منابع انساني، فراگرد اجتماعي كردن كاركنان، حفظ و نگهداشت منابع انساني، روابط كار، مزايا و چالش هاي سيستم اطلاعات منابع انساني، بررسي قوانين و مقررات      

تفکر سیستمی

تفکر سیستمی

تفکر سیستمی، مدل ها، تفکر سیستمی و سیستم ها، پویایی های سیستم، ساختاردهی به مسأله و فرضیات پویا، حلقه های علت-معلولی، ساختارها و رفتار، اصول تفکر سیستمی  

مدیریت بازاریابی پیشرفته

مدیریت بازاریابی پیشرفته

پایه های نظری بازاریابی، برنامه ریزی استراتژیک در بازاریابی ، سیستم اطلاعات بازاریابی، رفتار مصرف کننده، بخش بندی بازار، انتخاب بازار هدف و موقعیت سازی، قیمت و قیمت گذاری، مدیریت توزیع، بازاریابی بین الملل، پیش بینی تقاضا و تخمین فروش، مباحث نو در بازاریابی

دیجیتال مارکتینگ پیشرفته

دیجیتال مارکتینگ پیشرفته

بازاریابی دیجیتال ترند جدیدی در دنیای کسب و کار است که فرصت‌های شغلی زیادی در خود دارد. با فراگیری دیجیتال مارکتینگ می‌توانید آینده شغلی و مسیر پیشرفت خود را ترسیم کنید.در دوره تئوری تا تجربه دیجیتال مارکتینگ موسسه اموزش عالی ازاد جهان،با مفاهیم پایه‌ٔ مارکتینگ آشنا می‌شوید، وب‌سایت خود را می‌سازید، اصول تولید محتوا و سئو را یاد می‌گیرید، یاد می‌گیرید چطور کسب‌وکارتان را در شبکه‌های اجتماعی مطرح کنید، استراتژی جامع می‌چینید و با ابزارهای دیجیتال مارکتینگ آشنا می‌شوید.

آینده پژوهی راهبردی

آینده پژوهی راهبردی

ضرورت آینده پژوهی، تاریخچه آینده پژوهی، ویژگی ها و مفروضات آینده پژوهی، تعریف آینده پژوهی، اجزا آینده پژوهی، مثلث آینده پژوهی، تفکر سیستمی آینده پژوهی، تفاوت آینده پژوهی و برنامه ریزی، تغییر در آینده و انواع تغییرات، شیوه های رویارویی با آینده، روش های آینده پژوهی، سطوح آینده پژوهی، از آینده پژوهی چه می خواهیم؟ از مباحث مهم این سرفصل می باشد.

 مدل های ذهنی مدیران موفق

مدل های ذهنی مدیران موفق

جذابت تغییر، ضرورت تغییر(جبرگرایی)، فرصت های پیش رو، ضعف های شرکت، تهدیدهای پیش رو، قوت های شرکت، نگرش مدیران به فرآیند تغییر سازمانی، برآورد مراحل آغازین تغییر، برآورد اثرات بلند مدت تغییر، توافق هگانی بر سر تغییر، از هم پاشیدگی اوضاع کنونی، پیچیدگی فرآیند تغییر از مباحث مهم این سرفصل می باشد.

مدیریت سرمایه گذاری پیشرفته

مدیریت سرمایه گذاری پیشرفته

بازارها و ابزارهای مالی، شاخصهای بازار اوراق بهادار، مفاهیم پایه در نظریه نوین پرتفوی، مدلهای عاملی، مدلهای تعادلی، مدل قیمت‌گذاری داراییهای سرمایه‌ای، ارزیابی عملکرد پرتفوی و کارایی بازار سرمایه، مفاهیم و آزمونهای کارایی بازار سرمایه، قراردادها و پیمانهای آتی، اختیارها از مباحث مهم این سرفصل می باشد.

تجزیه و تحلیل صورتها و طرح های مالی با رویکرد هوش مالی

تجزیه و تحلیل صورتها و طرح های مالی با رویکرد هوش مالی

تبلور علم حسابداری زمانی است که از  گزارش های مالی در تصمیم گیری های مهم اقتصادی استفاده شود. استفاده کاربردی از صورت های مالی مستلزم شناخت دقیق عناصر صورت های مالی و بهره گیری از تکنیک های تجزیه و تحلیل آن هاست. طی این دوره تلاش می شود با بیان سلیس انواع تکنیک های کاربردی ،بویژه معرفی و تفسیر کاربرهای نسبت های مالی از دیدگاه تصمیم گیرندگان ؛ شرایط تصمیم سازی و تصمیم گیری های مختلف را در چارچوب زمان تعیین شده ، برای شرکت کنندگان دوره فراهم گردد.

اساتید دوره DBA اجرایی

شرکت در وبینارها، ایونت ها و همایش های تخصصی رایگان

موسسه آموزش عالی آزاد جهان دانش مبین در طول این دوره و دوره های دیگراقدام به برگزاری مستر ایونت ها، وبینارهای تخصصی و دیگر گردهم آیی های هدفمند کرده استکه مقصود از برگزاری آنها دیدار، نشست حرفه ای و انتقال تجربه با اساتید برجسته و نخبگان این حوزه است.
 

شرکت در وبینارها، ایونت ها و همایش های تخصصی رایگان

مشاورین و منتور های دوره DBA

الهام موحد
الهام موحد

مشاورین و منتور های دوره DBA

سوالات متداول دوره DBA اجرایی

سوالات متداول دوره DBA اجرایی

دانشپذیران پس از اتمام دوره می توانند در سمت مدیرعامل یک موسسه دولتی، غیرانتفاعی و یا شرکت¬ سهامی مشغول بکار شوند.حیطه دیگری که میتوان در آن فعالیت نمود، تدریس در زمینه های مختلف کسب و کار مانند اقتصاد، بازاریابی و مدیریت مالی می باشد.

با شرکت در این دوره مهارت های ذیل را کسب می کنید: نگاه عمیق مدیریتی و تحلیل مسائل کسب و کار ایجاد تفکر استراتزیک و ارتقا مهارت تحلیلی در مدیریت مهارت تصمیم گیری در سطوح پیشرفته  

مدرک این دوره یکی از مدارک  مورد تایید وزارت علوم می‎ باشد که قابلیت ترجمه دارد  و جهت مهاجرت میتواند مفید واقع شود و مورد تایید می باشد اما در ایران تنها دوره ‎هایی که با برگزاری کنکور و در دانشگاه برگزار می‎شود، قابلیت ارتقا به مدارک دانشگاهی را دارد لیکن از اعتبار بالایی برخوردار است.

پس از موفقیت در امتحانات پایان دوره و فارغ التحصیلی،  مدرک معتبر از وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری به شما تعلق می گیرد که بعنوان یک رزومه کاری برای شما به حساب می آید. این مدرک دارای کد رهگیری می باشد که از طریق سایت وزارت علوم می توانید صحت آن را تایید نمایید و برای افرادی که قصد مهاجرت دارند نیز بسیار حائز اهمیت می باشد زیرا گذراندن این دوره یک امتیاز ویژه برای شما محسوب می گردد.

برنامه کلاسها به صورتی طراحی شده است که مدیران پر مشغله و دانشجویان و صاحبین کسب و کارها بتوانند بدون تداخل با ساعت کاری خود در آن ها شرکت کنند. کلاس ها دو روز در هفته،در ساعات غیر اداری( بعدازظهرها) برگزار می گردد که برای تمامی افراد مناسب است.

زیرا صاحبان کسب و کارها نیاز دارند دائما دانش خود را به روز کنند و با روش های جدید مدیریت، بازاریابی و فروش آشنا شوند.در دنیای رقابتی امروز تنها کسب و کارهایی ادامه حیات می یابند که همواره به روز باشند و عملکرد خود را بهبود ذهند تا سهمی در بازار داشته باشند.

خیر ، هرچند در بسیاری از کشور های خارجی همسطح با مدارک کارشناسی ، کارشناسی ارشد و … معادل سازی میشود ، اما در کشور ما معادل هیچ مدرک رسمی دانشگاهی همچون کارشناسی و کارشناسی ارشد نیست ، اما به عنوان یک دوره آموزشی بلند مدت یا کوتاه مدت مهارتی با مجوز قطعی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با قابلیت ترجمه بسیار معتبر و قابل ارائه می باشد.

در دوره ی MBA با اصول اجرایی مدیریت کسب و کار آشنا می شوید در حالیکه در دوره DBA که سطح بالاتری دارد به بررسی مباحث کلی مدیریت بصورت تحلیلی می پردازید.

دوره DBA هم سطح PHD (دکتری) می باشد و هردو رشته هایی تحقیق محور هستند اما از این نظر با هم تقاوت دارند که DBA بیشتر بر روی موضوعات کاربردی و قابل اجرا متمرکز است درحالیکه PHD بیشتر جنبه ای نظری و تئوریک دارد. لازم به ذکر است علیرغم هم سطح بودن این دو رشته از لحاظ آموزشی، قابلیت معادل سازی DBA با مدرک دکتری دانشگاه ها وجود ندارد  

موسسه آموزش عالی آزاد جهان دانش مبین با شماره ملی 14009269982 و شماره ثبت 6212 و مجوز قطعی به شماره264454/2 مورخ 98/10/04 در شهر اصفهان به ثبت رسید.

بله . ثبت نام در دوره های مرکز آموزش های تخصصی هیچ محدودیتی ندارد .

 دوره های بلند مدت MBA و DBA در حوزه ی مدیریت و دوره های کوتاه مدت تخصصی مثل دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی و فروش، اینستاگرام مارکتینگ، اصول و فنون مذاکره و فن بیان،  حسابداری، طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی، کوچینگ و تجارت بین الملل همچنین این مرکز قصد دارد زمینه فعالیت خود را در آینده ای نزدیک به حوزه های 1- حقوق 2- روانشناسی 3- زبان خارجی 4- فناوری اطلاعات و کامپیوتر 5- فنی و مهندسی 6- هنر و رسانه گسترش دهد.

خیر، دانش پذیران حتما باید در کلاس ها به صورت انلاین یا حضوری شرکت کرده تا از سمت وزارت علوم مجاز به دریافت مدرک شوند.

 این گواهینامه ها تماماً توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مهر و تایید می گردد و معتبرترین گواهینامه آموزشی در سطح کشور است. هر گواهینامه بارکد و شماره سریال اختصاصی خود را داشته که از طریق سامانه VOHEC.ir قابل استعلام است.همچنین مدرک و گواهینامه های ثبت شده در این سامانه امکان ترجمه رسمی داشته و مهر و تاییدیه وزارت امور خارجه و قوه قضائیه را دریافت مینماید.

گواهینامه دوره ها

 • ارائه مدرک معتبر از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
 • دارای کد رهگیری 
 • قابل ترجمه با مهر دادگستری
 • معتبر جهت امور مهاجرتی
 • مورد تایید سازمان WES 

 

 

گواهینامه دوره ها
پشتیبان ومشاور دوره

پشتیبان ومشاور دوره

در صورت نیاز به مشاوره درباره دوره ها می توانید از پشتیبانی تلفنی موسسه آموزش عالی آزاد جهان استفاده کنید.

همچنین از طریق شماره های واتساپ مرتبط با موسسه نیز می توانید با مشاورین آموزشی ما ارتباط بگیرید.

الهام موحد محمدی

شماره تماس:03131306641
واتساپ: 09138197800
ایمیل: jahandanesh.ins@gmail.com

همکاران و مشتریان