موسسه آموزش عالی آزاد جهان دانش مبین

رویداد آموزشی با موضوع تحلیل داده در دیجیتال مارکتینگ

استاد: مهندس محمدرضا شیخ بهایی

حضوری 19 مهر                                                             ساعت: ۱۷ تا ۱۹

تاریخ: ۱۹ مهر

مبلغ شهریه: 500 تومان

رویداد آموزشی با موضوع تحلیل داده در دیجیتال مارکتینگ

معرفی ایونت

چرا به آنالیز و تحلیل در بازاریابی دیجیتال نیاز دارید؟

اینترنت فضای بسیار شلوغی است و اگر روی فعالیت‌ های بازاریابی خود در آن تمرکز نکنید، سرمایه خود را برای اموری که موثر واقع نمی‌ شوند، هدر خواهید داد. تجزیه و تحلیل در بازاریابی دیجیتال تلاش شما را برای صرفه جویی در وقت و هزینه متمرکز می‌ کند. که می‌ توانید با کمک آن برای به حداکثر رساندن نرخ بازگشت سرمایه (ROI)، همه فعالیت‌ های خود را بهینه کنید. تحلیل داده در دیجیتال مارکتینگ به معنای مطالعه و تجزیه و تحلیل اطلاعات جمع‌آوری شده از فعالیت‌های مارکتینگ آنلاین است. این فرآیند که به کمک ابزار و تکنیک‌های مختلف انجام می‌شود ، هدف اصلی آن بهبود عملکرد کمپین‌ها و استراتژی‌های مارکتینگ است. که با استفاده از تحلیل داده در دیجیتال مارکتینگ، شرکت‌ها می‌توانند تصمیمات بهتری بگیرند و عملکرد آنلاین خود را بهبود ببخشند

معرفی ایونت

سوالات متداول ایونت

سوالات متداول ایونت

جهت ثبت نام فقط کافیه شماره تلفن و نام و نام خانوادگی خودتون را توی فرم وارد کنید تا کارشناسان ما با شما هماهنگی لازم انجام دهند.

این رویداد توسط موسسه آموزش عالی آزاد جهان دانش مبین به صورت حضوری برگزار می‌شود که نشانی محل برگزاری روز ایونت به صورت پیامک برای شما ارسال می‌گردد.

اگر شما به هر دلیلی نمی‌تونید در این ایونت شرکت کنید نگران نباشید ما میتونیم ایونت بعدی رو بهتون اعلام کنیم. فقط کافیه که فرم زیر تکمیل کنید.

شرکت در ایونت ها و سمینارهای تخصصی ، یکی از بهترین کارهایی است که می توانید برای آینده صنعت و کسب وکار خود انجام دهید، اما بسیاری از متخصصان در هر زمینه ای، این منابع ارزشمند را نادیده می گیرند. این اونت ها به این دلیل طراحی شده اند که شما را با محتوای قابل استفاده و مفید در موضوعات مختلف و همچنین با آخرین تغییراتی که تقریبا هرروزه در صنایع اتفاق می افتد، آشنا کنند.در این سمینارها فرصتی برای شما فراهم می شود تا با متخصصین صنعت خود آشنا شوید و از همه مهمتر به شما اجازه می دهد با افرادی که در زمینه شما کار می کنند، ارتباط برقرار کنید. افراد متخصص -که اغلب سخنران هستند- شما را با محتوای قابل استفاده و مفیدی آشنا می کنند که در حوزه شما مفید خواهند بود.

اساتید ایونت تحلیل داده در دیجیتال مارکتینگ

مهندس محمدرضا شیخ بهایی
مهندس محمدرضا شیخ بهایی

کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات (تجارت الکترونیک) مدیرعامل آژانس دیجیتال مارکتینگ آواتاج