درباره ما

درباره ما

مرکز آموزش های تخصصی جهان، با کادر علمی و اجرایی متشکل از مدیران اجرایی ارشد کشوری، استانی و برخوردار از اساتید برجسته دانشگاه های بزرگ کشور  با هدف آموزش و پرورش مدیران و کارشناسان موسسات و شرکت ها، ایجاد شده است، مدارک این مرکز با گواهی آموزش های عالی آزاد دانشگاه اصفهان می باشد.

خدمات

نوع فعالیت مرکز به اختصار شامل برگزاری دوره های بلند مدت و کوتاه مدت عالی و تخصصی و برگزاری کنفرانس های مدیریتی و نشر کتاب و رسانه های الکترونیکی در زمینه های کاربردی مرکز، نیاز سنجی آموزشی و آموزش سازمانی با متدولوژی های جدید،مشاوره حرفه ای و تامین منابع انسانی می باشد.

مشاوره و منتورینگ با رویکرد حل مشکل
مشاوره و منتورینگ با رویکرد حل مشکل

مشاوره در حوزه های فروش،بازرگانی،بازاریابی،مدیریت مالی و منابع انسانی

تامین منابع انسانی بر حسب نیاز سازمان ها
تامین منابع انسانی بر حسب نیاز سازمان ها

تامین نیروی انسانی آموزش دیده حسب نیاز سازمان در حوزه های بازرگانی، بازاریابی و فروش و مالی و حسابداری یکی دیگر از فعالیت های موسسه آموزش عالی ازاد جهان می باشد.

چگونه مدیر بهتری شویم؟
چگونه مدیر بهتری شویم؟

در این مقاله ، ما قصد داریم 10 استراتژی برای مدیر بهتر شدن و در نهایت بهبود عملکرد تیم ارائه دهیم. با استفاده از این استراتژی ها قادر خواهید بود رشد و بهبود عملکرد تیم خود را به وضوح مشاهده کرده و مدیر بهتری شوید..

تفاوت دوره MBA با DBA
تفاوت دوره MBA با DBA

بسیاری از افراد بدون اینکه به جمع بندی درستی برسند، بین انتخاب DBA و MBA مانده‌اند و سعی می‌کنند عاقلانه تصمیم بگیرند که کدام‌یک برای آنها مناسب تراست. اکثر مردم به دنبال یک پاسخ صریح و شفاف هستند، می‌خواهند بشنوند که یکی از این دو مدرک بهتر از دیگری است، کدام یکی از آنها بیش از دیگری باعث پیشرفت آنها می‌شود و اینکه کدام مدرک و دوره ارزش پرداخت وقت و سرمایه را دارد.

چرا MBA  بخوانیم؟
چرا MBA بخوانیم؟

امروزه دوره های MBA از مهم ترین دوره های آموزشی مدیریتی به  به شمار می آیند. با توجه به تحولات دنیای کسب و کار و ابهامات موجود در آن، دوره های MBA، دانش و مهارتهای لازم برای رو به رویی با این چالشها را در اختیار مدیران قرار می دهد، از این رو دانشگاه  اصفهان، در این راستا اقدام به برگزاری دوره تخصصی MBA یکساله نموده است.

MBA مرکز آموزش های تخصصی جهان
MBA مرکز آموزش های تخصصی جهان

در طول دوره ی آموزش MBA هدف اصلی ایجاد نیروی فعال و کاردان و تبدیل علم مدیریتی به مهارت های عملی و کاربردی می باشد. در طول دوره های آموزشی دانشجویان با استفاده از توانایی های مدیریتی و دانش خود تلاش میکنند تا مسائل و مشکلات مدیریتی را حل کنند تا بتوانند با استفاده از آموخته های خود در طول دوره برای بهتر شدن کسب و کار خود یا خدمات مدیریت و هم چنین مشاوره دادن به مدیران دیگر استفاده نمایند.

+
سازمان های مرتبط
+
دانشجو
+
دوره ها
+
اساتید برتر

اساتید

بهره مندی از مجرب ترین اساتید کشور

محمدرضا شیخ بهایی
پروفسور بیژن خرم
دکتر رضا ابراهیم زاده
دکتر رضا تهرانی

آخرین مطالب

ما را دنبال کنید با آخرین اخبار ، دوره ها و رویدادها

۱۲ مرداد ۱۴۰۰
دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ (Digital marketing) چیست؟ اصطلاح بازاریابی دیجیتال  (Digital Marketing) از دو دهه پیش تاکنون به عنوان زیرمجموعه‌ای از مدیریت بازاریابی و نیز مدیریت تبلیغات مورد اشاره قرار می‌گیرد.

ادامه مطلب...
۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
دوره های DBA

DBA  مخفف doctorate of Business Administration است اما با دکترای رشته های مهندسی و علوم پایه متفاوت است.  این دوره به گونه ای طراحی شده که فارغ اتحصیلان بتوانند با کسب مهارت های پژوهش و تحقیق در کنار به کارگیری دانش مدیریتی در جهت حل عارضه ها و چالش های موجود سازمانی اقدام نمایند.

ادامه مطلب...
۲ اسفند ۱۳۹۹
MBA بازار سرمایه

با توجه به نقش كليدي بازار سرمايه در اقتصاد كشور، لزوم تربيت مديران و كارشناسان براي هدايت اين بخش از مهمترين ضروريات است.

ادامه مطلب...
۲ اسفند ۱۳۹۹
MBA مدیریت مالی

مدیریت مالی مدیریت منابع و مصارف به صورت کارا و موثر است. هدف مدیریت مالی افزایش ارزش شرکت و در نتیجه افزایش ثروت سهامداران آن شرکت می‌باشد.

ادامه مطلب...
۱۵ بهمن ۱۳۹۹
MBA مدیریت پروژه

هدف اين دوره پرورش و ظرفيت‌سازي علمي و عملي مديريت پروژه براي مديران و دست اندركاران پروژه‌ها مي باشد تا با طي اين دوره بتوانند پروژه‌ها را بر اساس روش‌ها و مدل‌هاي علمي و پذيرفته شده انتخاب و مديريت كنند.

ادامه مطلب...
۸ بهمن ۱۳۹۹
MBA مدیریت رسانه و روابط عمومی

مدیریت روابط عمومی ( public relation manager) به علمِ مدیریتِ چرخه اطلاعات، مابینِ یک فرد یا سازمان، با عموم اطلاق می‌گردد. به زبان ساده تر مدیریت روابط عمومی نقشی اساسی در ارتقاء جایگاه یک کسب و کار و برند آن دارد.

ادامه مطلب...

برای مشاوره و ثبت نام همین حالا تماس بگیرید