DBA اجرایی

با ما جهانی شوید

EMBA گرایش اجرایی

با ارائه مدرک از موسسه آموزش های عالی آزاد جهان

درباره ما

درباره ما

موسسه آموزش عالی آزاد جهان دانش مبین در شهر اصفهان با مجوز قطعی به شماره2/264454 از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با کادر علمی و اجرایی متشکل از مدیران اجرایی ارشد کشوری، استانی و برخورداری از اساتید برجسته دانشگاه های بزرگ کشور، با هدف آموزش و پرورش مدیران و کارشناسان موسسات و شرکت ها، ایجاد شده است. مدارک این موسسه از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می باشد.

این موسسه در حال حاضر در حوزه های مدیریت، مالی، دیجیتال مارکتینگ، حسابداری، گردشگری،رسانه و روابط عومی، کوچینگ، تجارت ، طراحی سایت، بورس و بازار سرمایه، فروش و بازاریابی، روانشناسی، حقوق و... دوره برگزار می‌نماید.

مزایای رقابتی موسسه جهان دانش مبین

  • بهره مندی از برترین اساتید کشور 
  • بهره مندی از مشاوره و منتورینگ اساتید در طی دوره
  • برگزاری کلاس ها در ساعات غیر اداری به سه صورت حضوری، آنلاین و آفلاین 
  • ارائه مدرک معتبر از وزارت علوم، تحقیقات وفناوری، دارای کد رهگیری و قابلیت ترجمه
  •  امکان پرداخت شهریه صورت نقد و اقساط برای دانشپذیران
  • امکان دریافت وام از بانک قرض الحسنه مهر ایران جهت پرداخت شهریه
  • برخورداری از 10 درصد تخفیف  ویژه در صورت پرداخت شهریه به صورت یکجا 
  • امکان مشاهده فایل ضبط شده کلاس ها پس از اتمام هر جلسه در پنل دانش پذیران 

مقالات

بررسی و نیازسنجی آموزشی شرکت ها
بررسی و نیازسنجی آموزشی شرکت ها

در دوره ای هستیم که نیاز به یادگیری و رشد از یک انتخاب به یک ضرورت تبدیل شده است ، فرآیند آموزش به عنوان یکی دیگر از اصلی ترین فرآیندهای مدیریت منابع انسانی هر سازمان مورد توجه قرار می گیرد ، آموزش سایر موارد و فعال سازی است که باعث ارتقا دانش سطح دانش و آگاه می شود مهارت های حرفه ای ، شغلی و ایجاد رفتار مطلوب در کارخانه یک سازمان است و آنها را آماده انجام وظیفه و مسئولیت های شغلی خود می نشانید. مشکل از ابتدای شروع به کار است که آموزش ها، اثربخش نیست و در نهایت احساس می کند که تغییری در رفتار کارکنان و عملکرد سازمان نیفتاده است. یکی از دلایل ناکارآمدی برنامه آموزشی که با هزینه زیادی اجرا می شود این است که ه ورودی برنامه های آموزشی اشتباه تشخیص داده می شود ، قطعا یک مورد نیازسنجی آموزشی ناکارآمد می تواند همه رشته های برنامه آموزش سازمان شما را پنبه کند! به منظور کارایی و اثربخشی ، همه برنامه های آموزشی باید با نیازسنجی آموزشی آغاز شود. نیازسنجی آموزشی فرایندی است است که از طریق آن اطلاعات لازم در مورد نیازهای آموزشی کارکنان جمع آوری و تجزیه و تحلیل

اشتباهات رایج در فروش ناموفق
اشتباهات رایج در فروش ناموفق

اشتباهات آزاردهنده در فروش چیست؟ در این مقاله از موسسه جهان دانش مبین به اشتباهات آزاردهنده فروش می پردازیم که کسب و کار شما را به خطر می اندازد و باعث نارضایتی مشتریان می شود. در فروش، همه ما با فروشندگانی سروکار داشته ایم که به جای اینکه ما را به خرید محصولات یا خدمات وادار کنند، ما را مورد آزار و اذیت قرار داده اند.

سخنرانی و فن بیان، ذاتی یا اکتسابی؟
سخنرانی و فن بیان، ذاتی یا اکتسابی؟

یکی از سوالاتی که ممکن است در ذهن بسیاری از افراد وجود داشته باشد این است که آیا مهارت سخنرانی و فن بیان فطری است یا اکتسابی؟ همانطور که در مثال رانندگی، پس از کلاس و آموزش رانندگی، باید ماه ها پشت فرمان بنشینید و رانندگی کنید تا این مهارت ملکه ذهن شما شود. یادگیری سایر مهارت ها مانند بیان و گفتار نیز از این قاعده مستثنی نیست. پس از آموزش دوره فن بیان و گفتار یا مطالعه کتاب در این زمینه، باید مدت زیادی تمرین کنید

هوش کلامی و بداهه گویی
هوش کلامی و بداهه گویی

تکنیک بیان و بداهه یکی از موضوعات مهم در بحث رشد فردی است. اگر مهارت های ارتباطی خوبی دارید، می توانید خواسته ها و مشکلات خود را خیلی راحت بیان کنید. مهارت های کلامی دارای جزئیات زیادی هستند و یادگیری آن ها در زمان محدود امکان پذیر نیست، اما با تمرین بداهه گویی مکرر می توانید بر مهارت های فن بیان و مهارت های کلامی مسلط شوید.

مشاوره و منتورینگ با رویکرد حل مشکل
مشاوره و منتورینگ با رویکرد حل مشکل

مشاوره در حوزه های فروش، بازرگانی، بازاریابی، دیجیتال مارکتینگ، مدیریت مالی و منابع انسانی

تامین منابع انسانی بر حسب نیاز سازمان ها
تامین منابع انسانی بر حسب نیاز سازمان ها

تامین نیروی انسانی آموزش دیده حسب نیاز سازمان در حوزه های بازرگانی، بازاریابی و فروش و مالی و حسابداری یکی دیگر از فعالیت های موسسه آموزش عالی ازاد جهان می باشد.

+
سازمان های مرتبط
+
دانشجو
+
دوره ها
+
اساتید برتر

برای مشاوره و ثبت نام همین حالا تماس بگیرید